top of page
2L1A8600_edited_edited.jpg

VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

STRAVOVACÍ PLÁN NA MÍRU

Jídelníček je velice variabilní i flexibilní, tzn. neomezuje ve výběru potravin. Vyberete si z variant, které vám budou sestaveny na míru - jak hodnotami, tak skladbou.

Součástí stravovacího plánu jsou také 3 vzorové jídelníčky, abyste názorně viděli, jak si můžete jídelníček z vypsaných variant poskládat. Minimální doba spolupráce je 4 týdny, tzn. vždy je součástí coaching.

NAVAZUJÍCÍ SPOLUPRÁCE

V případě, že chcete ve stávající spolupráci pokračovat, můžete si výživový coaching prodloužit, a to na minimální dobu 4 týdny. Navazující spolupráce zahrnuje pravidelné reporty, online komunikaci i veškeré změny ve stravovacím plánu.

VÝŽIVOVÝ COACHING

Součástí každého stravovacího plánu je intenzivní spolupráce. Naučím vás, jak s jídelníčkem pracovat, jak se stravovat mimo domov, vařit dle receptů a jsem i psychickou oporou a rádcem v oblasti pohybu a péče o zdraví. Coaching také zahrnuje pravidelné reporty a online komunikaci na denní bázi.

KONZULTACE

V případě, že nemáte zájem o dlouhodobou spolupráci, ale rádi byste se mnou zkonzultovali váš stávající stravovací režim, můžete si se mnou domluvit hodinovou konzultaci, a to formou osobní schůzky, po telefonu nebo videohovoru.

ČASTÉ DOTAZY

Nabíráte nové klienty?

Pokud není vyhlášen "STOP stav", pak ano. Liší se pouze dodací lhůta plánu, která je  2-4 týdny dle vytíženosti.

Spolupracujete se zahraničními klienty?

Ano. Přizpůsobuji plány sortimentu potravin dané země.

Přizpůsobujete plány specifickým výživovým směrům?

Ano, ale opodstatněným. Beru v potaz veškeré preference ve výběru potravin i zdravotní omezení  včetně alergií a intolerancí.

  • TŘÍMĚSÍČNÍ ONLINE COACHING

  • TŘÍMĚSÍČNÍ OSOBNÍ COACHING

  • MĚSÍČNÍ ONLINE COACHING

Zaujala vás některá ze služeb?

Pro více informací včetně ceníku vyplňte...

bottom of page